Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 makaze za haubu w126

Go down 
4 posters
AuthorMessage
vladansec
SEC -oman
vladansec


Posts : 137
Join date : 2007-12-22

makaze za haubu w126 Empty
PostSubject: makaze za haubu w126   makaze za haubu w126 EmptyTue Mar 18 2008, 17:38

da li zna neko da li pasu makaze od haube sa limuzine na coupe-a?
Back to top Go down
Gazda Milutin
MB Beginer
MB Beginer
Gazda Milutin


Posts : 55
Join date : 2008-02-06
Location : Pancevo

makaze za haubu w126 Empty
PostSubject: Re: makaze za haubu w126   makaze za haubu w126 EmptyTue Mar 18 2008, 19:05

Ja pojma nemam al' mi je drago sto si reshio da se pozabavish tim problemom jer bih ja, konkretno, izludeo da moram da pridrzavam haubu il' da postavljam drsku od metle i tsl. kada neshto prckam oko motora.

TREBALO BI, PO ZDRAVOJ LOGICI, DA PASHU... Ne bi MB pravio u okviru jednog modela za svaki tip posebno neke tako standardne delove... Il', mozda, gresim?

Da li se tvoje mogu popraviti?

Da li ti treba pomotj oko pridrzavanja haube i to?

Ja sam raspolozen da ti pomognem samo JAVNI!!!

Veliki poz Vladanu i NJEGOVIM LJUTIM MASHINAMA!!!
Back to top Go down
tomislav
MB Beginer
MB Beginer
tomislav


Posts : 18
Join date : 2008-02-22

makaze za haubu w126 Empty
PostSubject: Re: makaze za haubu w126   makaze za haubu w126 EmptyTue Mar 18 2008, 19:09

po mercedesu nepasu razlika je u jednom broju,sad moze da bude razlika neka glupost kao sto je visina otvaranja ili nesto slicno jer po slici mi izgledaju indenticno

mercedesov broj za 126 limuzina 126 880 01 28 leva
126 880 02 28 desna
126 kupe 126 880 03 28 leva
126 880 04 28 desna
Back to top Go down
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

makaze za haubu w126 Empty
PostSubject: Re: makaze za haubu w126   makaze za haubu w126 EmptyTue Mar 18 2008, 19:32

Gazda Milutin wrote:
Ja pojma nemam al' mi je drago sto si reshio da se pozabavish tim problemom jer bih ja, konkretno, izludeo da moram da pridrzavam haubu il' da postavljam drsku od metle i tsl. kada neshto prckam oko motora.

TREBALO BI, PO ZDRAVOJ LOGICI, DA PASHU... Ne bi MB pravio u okviru jednog modela za svaki tip posebno neke tako standardne delove... Il', mozda, gresim?

Da li se tvoje mogu popraviti?

Da li ti treba pomotj oko pridrzavanja haube i to?

Ja sam raspolozen da ti pomognem samo JAVNI!!!

Veliki poz Vladanu i NJEGOVIM LJUTIM MASHINAMA!!!

Nesto mi to poznato. Trebao si da vidis Gazda kakovo se multifunkcionalnom stvarcicom pridrzava hauba lol!

Zasto su tako popustile tvoje makaze Vladane? Da mozes da ubacis onaj amortizercic bilo bi najbolje.
Back to top Go down
vladansec
SEC -oman
vladansec


Posts : 137
Join date : 2007-12-22

makaze za haubu w126 Empty
PostSubject: Re: makaze za haubu w126   makaze za haubu w126 EmptyWed Mar 19 2008, 01:09

ma od uvek su mi bile klimave ali su koliko toliko drzale haubu,ali kada je hauba pocela sama da pada pre par godina uhvatio sam da cackam nesto sa drugarom i polomio desnu u onom srafu koje ide prema krilu i dubio ovaj rezultat...
sada mi drzi haubu jedna "multi-praktik"stvarcica(bejzbol palica) moze da pridrzava haubu ali i da utvrdjuje prvenstvo prolaza itd itd Laughing

hvala na ponudama za pomoc.ako treba zvacu.
nego gazda,jel te zvao nebojsa? nasao sam "nesto interesantno" za vas...
Back to top Go down
Gazda Milutin
MB Beginer
MB Beginer
Gazda Milutin


Posts : 55
Join date : 2008-02-06
Location : Pancevo

makaze za haubu w126 Empty
PostSubject: Re: makaze za haubu w126   makaze za haubu w126 EmptyWed Mar 19 2008, 10:45

Sine Vladane Sokole!

Sta interesantno?

Javi PP!!!
Back to top Go down
Sponsored content





makaze za haubu w126 Empty
PostSubject: Re: makaze za haubu w126   makaze za haubu w126 Empty

Back to top Go down
 
makaze za haubu w126
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» W126 iz autocacka

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Mehanika / Mechanics :: Kvarovi i popravke / Malfunctions & Repairs-
Jump to: