Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Vicovi...

Go down 
AuthorMessage
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Vicovi... Empty
PostSubject: Vicovi...   Vicovi... EmptySat Mar 15 2008, 14:27

Ajd kad vam je dosadno da malo pisemo viceve,da razbijemo monotoniju...

Evo ja da krenem sa par komada...

1.
Ustaje Jamajkanac i otvara fioku i vidi da nema vise dzeje (gandza,vutra ili kako god),sta ce,sad sta je tu je,nema se....
Ode on do kuhinje,otvori frizider i vidi 20 flasica jogurta i razmislja odakle se to tu stvorilo,ali nema veze,uzme jednu flasicu,sedne za sto i krene da hasa hleb i jogurt (Srpski lek za mamurluk Very Happy),a na radiu svira Bob Marley - Could You Be Loved,on pogleda radio,pa ga ugasi i kaze "Ko moze da slusa ova sranja od muzike"

2.
Ulazi tip u kafic i kaze konobaru "Druze,tebi dupli viski,meni dupli viski i svima ovde odnesi sta piju",posle 15 min kad je ispio svoj viski on kaze konobaru da opet uradi isto,njima po dupli i svima u kaficu sta piju,posle takvih 10-ak tura,tip ustade i krete kuci,kada ga je konobar upitao,a ko ce da plati ovaj racun (koji je iznosio negde oko 500e),ovaj ce njemu "Bog ce ti plati",konobar uzme palicu i polomi ga zivog i kaze mu da ako se opet pojavi u kaficu da ce da ga ubije...
Posle 2 nedelje pojavise taj tip i kad ga je konobar ugledao odmah preskoci pult da ga ubije kako mu je obecao,kad ovaj izvadi 600e i kaze ovo je za prosli put i zadrzi kusur,konobar kaze ok,ajd sad cu te pustim...
Pita ga konobar sta ces da pijes,kaze on "Daj mi dupli viski i daj svima u kaficu sta ce da piju.",na to ce konobar "A meni dupli viski???"
Tip ce njemu na to "Aaa,NE,TEBI NEMA,ti si mnogo zajeban kad popijes..." Very Happy
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
 
Vicovi...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Forum Free :: Free Time-
Jump to: