Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Mercedes Club Srbija

Go down 
2 posters
AuthorMessage
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Mercedes Club Srbija Empty
PostSubject: Mercedes Club Srbija   Mercedes Club Srbija EmptyFri Feb 29 2008, 18:13

Evo interesantne teme koja je pokrenuta na cannonball forumu a koja bi mogla da se realizuje u skorije vreme.Kao što sam već spomenuo u raspravi koja je krenula voljan sam da se maksimalno angažujem oko organizacije i bilo kakve pomoći.Možemo takođe o ovome raspravljati kad se budemo sastali sledeći put i ozbiljno razmotriti predlog jer već smo ostvarili popust kao forum.
Back to top Go down
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Mercedes Club Srbija Empty
PostSubject: Re: Mercedes Club Srbija   Mercedes Club Srbija EmptyFri Feb 29 2008, 20:15

OK ja sam svakako ZA, mada ne znam kakva je procedura osnivanja, sta mozemo ostvariti time itd...
Back to top Go down
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Mercedes Club Srbija Empty
PostSubject: Re: Mercedes Club Srbija   Mercedes Club Srbija EmptyFri Feb 29 2008, 21:36

Predlog je dao lik koji je član Honda kluba jer je bio sa ljudima iz Vudim trade-a i oni drže prodavnicu Meche.Kaže da su rekli da su zainteresvani za saradnju.Moglo bi da se vidi i sa drugim radnjama i majstorima po gradovima gde ima članova.Dečko je obećao da će sutra da se raspita šta je potrebno za osnivanje kluba jer oni imaju sednicu kluba večeras pa će sutra poslati na forum.Čekamo da vidimo pa da razmotrimo.
Back to top Go down
Sponsored content





Mercedes Club Srbija Empty
PostSubject: Re: Mercedes Club Srbija   Mercedes Club Srbija Empty

Back to top Go down
 
Mercedes Club Srbija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pravilnik Mercedes-Benz Fan Club Foruma
» Mercedes Benz Commercial's
» Lorinser Mercedes ML Black & White

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Forum Free :: Free Time-
Jump to: