Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Formula 1 u Beogradu

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptyFri Feb 15 2008, 21:32

M.Bulatović - 15.02.2008. - 22:45
U nedelju se voze dve trke ulicom Španskih boraca i Trećim bulevarom na Novom Beogradu...
Ljubitelji brzine imaće u nedelju, 17. februara nesvakidašnju priliku da umesto ispred TV ekrana, u grmljavini motora bolida Formule 1 iz „Euroboš serije” uživaju na ulicama Beograda. Dve promotivne trke biće vožene u delovima ulica Španskih boraca i Trećeg bulevara na Novom Beogradu.

BESPLATNO - Veliki događaj Beograđanima su omogućili Auto klub „Partizan” i „Amko grupa”. Trka će biti uvod u veliki sajam trkačkih automobila „Autodrom rejsing šou 2008.” koji se od 20. do 24. februara održava u novobeogradskoj hali „Ekspo XXI”.
Na improvizovanoj stazi u dve trke od po 10 krugova trkaće se sedam automobila iz Euroboš serije „Arrows”, „Benetton”, „Lola”, koji su stariji od pet godina. Motori će na stazi brujati već od 11 sati, kada će vozači početi sa zagrevanjem svojih moćnih mašina. Prva trka planirana je da počne u 12, a druga u 13 sati. Organizatori su trku nazvali „Nagrada Beogradu” i svi zainteresovani u ovom velikom događaju će u njoj moći da uživaju besplatno.
- Ideja da organizujemo ovu trku i Sajam trkačkih automobila je veoma atraktivna, ima veliki značaj i za Beograd i Srbiju, tako da očekujemo da joj prisustvuje više od 100.000 ljudi - kaže za „24 sata” Zoran Stefanović, direktor Auto kluba „Partizan”, koji ove godine slavi jubilej - 25 godina postojanja.
Bolidi koji u nedelju budu na trci, biće prikazani i na predstojećem Sajmu trkačkih automobila u „Ekspo centru”.
- Posetioci će moći da vide stare bolide, sportske prototipove, DTM bolide, reli mašine, najmodernije kartinge, motocikle. Kao poseban eksponat biće izložen motor Formule 1. Vozila stižu iz Engleske, Italije, Slovenije, Austrije, Finske - kaže Stefanović. Posetioci će moći da vide i „ferari” iz 2001. godine s kojim je Mihael Šumaher postao šampion.
http://www.24sata.co.yu/_customfiles/Image/2008/februar/15/BEOGRAD/bg.jpg

Da li neko ima vise informacija o ovom dogadjaju koji se inace odrzava prekosutra???
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptySat Feb 16 2008, 03:52

heh steta sto necu moci da stignem do tada u Bg. Trenutno sam u RS ali trebalo bi taj sajam posetiti. Sta mislite da se org. pa da odemo dan je nebitan? Ja sam u bg-u u ned. tek oko 3 steta sto necu cuti te masine iako su to prastari bolidi.
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptySat Feb 16 2008, 16:04

Vidimo se sutra na Uscu?
Back to top Go down
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptySat Feb 16 2008, 16:46

Hoćemo li se nalaziti da isplaniram ako budem mogao da dođem.
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptySat Feb 16 2008, 16:48

Au brate ala veje! Kao da je januar i to na Kopu!
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptySat Feb 16 2008, 16:48

vaske wrote:
Hoćemo li se nalaziti da isplaniram ako budem mogao da dođem.

Ja bih, al' aj' da vidimo sta je sa ostalima. Mada ne znam da li ce nesto biti ako nastavi ovako da veje.
Back to top Go down
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptySat Feb 16 2008, 16:54

Ako bude pozovi me na mob. jer nisam u radnji pa nisam na netu.
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptySat Feb 16 2008, 17:10

vaske wrote:
Ako bude pozovi me na mob. jer nisam u radnji pa nisam na netu.

Vazi.
Back to top Go down
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptyMon Feb 18 2008, 17:40

Jel bio neko na formuli i ako jeste kako je bilo.Ja nisam mogao da dođem jer sam imao neke goste a na tv-u sam video samo nešto malo.Ako ima neko neki klip neka postavi ili neke slike.
Back to top Go down
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptyMon Feb 18 2008, 21:36

Nisam bio ali sam cuo da je bilo bzvz. Kao nisu vozili ni sa pola gasa a jos nisu ni bili bolidi F1 vec serija3000, i sl. nizerazredne. Ma sta zna raja ta je F1 bitno da je forumla Laughing
Back to top Go down
Dji Si Ki
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 78
Join date : 2008-02-02
Age : 37
Location : beograd

Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu EmptyTue Feb 19 2008, 14:10

nista posebno, ali bilo je lepo videti bar i to sto je bilo.nisu mogli da stisnu gas do kraja, jer je bilo ladno pa su detonirali.jedan je u pocetku isao odlicno, ali posle kako ga stiskao oladio mu se motor pa i on poceo da detonira i jedan koji je izvadio stvar koji je lepo isao skoro stalno.
Back to top Go down
Sponsored content





Formula 1 u Beogradu Empty
PostSubject: Re: Formula 1 u Beogradu   Formula 1 u Beogradu Empty

Back to top Go down
 
Formula 1 u Beogradu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Forum Free :: Free Time-
Jump to: