Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Obavestenje...

Go down 
AuthorMessage
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Obavestenje... Empty
PostSubject: Obavestenje...   Obavestenje... EmptyMon Jan 28 2008, 22:33

Ja se izvinjavam zbog mog odsustva sa foruma,ali moj racunar je bio u rusvaju,pa dok to nisam sredio nisam ni izlazio na net,cak ni svoje e-mailove nisam gledao (nakupilo se sada,UZAS affraid ),svaki predlog za uredjenje foruma koji su odredjeni clanovi dali su uzeti u obzir,i samim tim je doneta sledeca odluka:
- U Forum Free ce biti dodat jos jedan pod-forum koji ce nositi naziv "Modeli izasli iz fabrike" i samim tim ce biti otvorena tema za svaki model koji je izasao iz fabrike po godini proizvodnje i modelu!!!Nadam se da cu to uspeti da realizujem kroz 2-3 dana...
- Na predlog da nas forum bude uredjen kao forum nasih drugara iz Hrvatske moram da se usprotivim,ne zelim da ovaj forum bude kopija (copy/paste) Hrvatskog foruma i da se prica: "a da to je onaj forum sto je isti kao i ovaj",to je glupost,mora postojati neka razlika...
Drugo u vezi Hrvatskog foruma,njima svaka cast,imaju mnogo clanova,organizacija je dobra,ali nije to tako pedantno odradjeno kako bi trebalo.Evo recimo primer predstavljanja clanova kod njih na forumu,svako pravi svoju temu koja glasi ili "volim mercedes" ili "mercedes fan" i takvih tema ima na pretek koje samo prave guzvu,to je po meni aljkavo.Po meni postoji samo jedna tema za predstavljanje u kojoj mora svaki clan da se predstavi pa tek onda da nastavi dalje,a to je najbolje i najpreglednije kad je samo u jednoj temi!!!

Za sada toliko
pozdrav
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
 
Obavestenje...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!
» VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!
» VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!
» VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!
» VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Mercedes-Benz Fan Club :: Vazna obavestenja! / Important notices!-
Jump to: