Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Predstavljanje clanova

Go down 
+47
therkon
damnjan
kardanko
pipistrel
BRABUS
stonoga_rs
e36c_amg
DeeLiteOrangeAdvanced
LoooD
max1101
Dejan Djordjic
zdravko
dr.benz
bota
BORKO
Majstor-Sloba
aleks
Risto
darko
Markish
vlado1991
RogiS
bmilojevic
Voja Elektronik
Milan
tomislav
Gogs
Zeta
fredy
Gazda Milutin
Ivan
Dji Si Ki
hagor
sale18
nemaboljegod560sec
mirdza
dejan supić
BarZoran
scandalli
Vlada
2516
Vernes_AMG
vladansec
vaske
miki
Ledu
Qwerty
51 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
RogiS
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 1
Join date : 2008-03-07

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyFri Mar 07 2008, 21:40

Zdravo svima.........
Back to top Go down
vlado1991
MB Beginer
MB Beginer
vlado1991


Posts : 9
Join date : 2007-12-24

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyTue Mar 11 2008, 00:15

OJ!
Evo i mene KONACNO da napisem nesto.. Registrovan sam odavno, ali nikako da se javim... Inace... Vlado sam... (16god).. Very Happy Iz Cg, tacnije iz Ulcinja. Imam w124 200, sa karburatorom. Toliko za sad...
Back to top Go down
Markish
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 1
Join date : 2008-03-18

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyTue Mar 18 2008, 01:43

Pozdrav svima, Marko iz Bg-a vozim Yuga 55, nadam se da nije probl.. inace ovde sam po preporuci naseg uvazenog clana Qwerty-a Smile poz ppls..
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyTue Mar 18 2008, 02:00

Mare veliki pozdrav za tebe i dobro nam dosao...
A sto se tice toga sto vozis Yuga,nema veze i ja ga vozim...
Mada,posto nas drugar Dule (Ledu ovde) ima neke znakove od mecek,nakacicemo ti jedan na haubu,da budes pocasni clan mercedeskluba...ccc Razz
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyWed Mar 19 2008, 00:51

Cao, ja sam Darko, vozim Astru G iz 2002., nadam se u skoroj buducnosti jednoj mecki.. Na sajt sam slucajno naisao kliknuvsi na sajtu mercedesklub.net jedan link iz radoznalosti.. super vam je ideja, nadam se novim clanovima..
PROSIRIMO PORODICU MERCEDES :-)))
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Risto
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 2
Join date : 2008-03-17
Location : Samac City

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyWed Mar 19 2008, 16:42

pozz ljudi

Ja sam Risto,iz Samca(Republika Srpska) sam.Mnogo volim mercedes,trenutno su u garazi C 220 CDI Avantgarde(W203) i C 200 DIESEL (w202).
Do skora sam imao i CLS 350,doduse ne dugo ali sam imao i to u garazi.Nazalost on je morao da ide,ne mojom voljom.
Nadam se dobrom druzenju ovdje
Back to top Go down
aleks
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 3
Join date : 2008-03-22
Location : Beograd

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptySat Mar 22 2008, 21:28

Ukratko pozdrav svim ljubiteljima Mercedes vozila zovem se Aleksandar ,iz Beograda sam .Vozim W202 c220 d automatik 1997 godiste ps za sada toliko
Back to top Go down
Majstor-Sloba
MB Beginer
MB Beginer
Majstor-Sloba


Posts : 1
Join date : 2008-03-27
Age : 59
Location : Kragujevac

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Pozdrav!   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyThu Mar 27 2008, 17:52

Sa velikom radoscu primih vest o ovom forumu,gde se svi mi,istinski zaljubljenici u Mercedese,mozemo dopisivati i razmenjivati pozitivna iskustva.
Iz prilozenih diskusija vidim da niste uopste informisani o postojanju Mercedes-kluba Srbije,koji vec 6 godina aktivno radi na okupljanju i popularizaciji zaljubljenika u Mercedese...i koji je punopravni clan medjunarodne asocijacije svih svetskih Mercedes klubova!
Stojim na raspolaganju za sva pitanja vezana za Mercedese,jer sam vec 25 godina neraskidivo vezan za Mercedes i vazim za pionira u Mercedesovom svetu u Srbiji.
Puno pozdrava od Majstor-Slobe!
http://mercedes-klub-serbia.tripod.com
Mail: mercedes-klub@loveserbia.com
Back to top Go down
http://mercedes-klub-serbia.tripod.com
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyThu Mar 27 2008, 18:12

Pozdrav Majstor Slobo,lepo je sto u Srbiji postoji Mercedes Klub,i drago mi je sto toliko dugo postoji.
Imam samo jedno pitanje za tebe,kada udjem na stranicu
http://mercedes-klub-serbia.tripod.com
ne vidim nista sem pocetnu stranu Mercedes Kluba,nema slika sa okupljanja,nema najava dogadjaja,u cemu je fora,ne razumem???
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
BORKO
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 4
Join date : 2008-03-24

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Pozdrav iz susjedstva !   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyFri Mar 28 2008, 15:13

Eto i mene konacno ! Very Happy Ime mi je Nikola, ali me svi zovu Borko !
Najblizi "komsija" (susjed), iz Hrvatske, tocnije Osijek, a cesto sam u Vojvodini, u Somboru !

Pozdrav svim clanovima foruma, ali posebice, onima s kojima se vec "poznajem", s drugog, HR MB foruma !

Moje "prometalo" nije bas cesto na ovim prostorima, a radi se o W124 200TE, iz 1993.g (prije redizajna), naravno LPG .

Inace, ovo mi je cetvrti Mercedes po redu, a imao sam W123 200D, W124 200D,W124 250 turbodizel, sve manuelni mjenjaci, (jer volim upravljati vozilom, a ne da ono upravlja sa mnom - mora u one okretaje, koje ja zelim Twisted Evil )

U Mercedese sam se ustvari zaljubio jos davno prije, u 80-tima (kada sam i postao vozac) jer je ujak iz Njemacke dolazio u "repasu", crnom, dizelu, a imao sam prilike vozati "miniku", koja je cesto bila u mojim rukama (prijatelj, vlasnik, volio je popiti Cool , a ja nisam imao auto Embarassed )

Ne bih previse davio, citam forum vec duze, a tek sada smo rijesili problem oko logiranja, koji je konacno rijesen, na cemu se zahvaljujem Vladi i Vladanu ! Cool

Malo mi probleme jedino pravi, upotreba slova bez kvacica (po pravilima)........ What a Face , ali ako "gazde" tako traze........ study
Back to top Go down
bota
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 1
Join date : 2008-03-29

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: predstavljam se   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptySat Mar 29 2008, 10:21

Bogdan. Iz Sombora sam. Zivim u Beogradu. 27 godina.

230CE 1989.

Pozdrav
Back to top Go down
dr.benz
Benz Dottore
dr.benz


Posts : 17
Join date : 2008-04-03

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyThu Apr 03 2008, 01:33

Pozdrav svima!!! Evo konacno i mene... Shta da vam kazem kad sve znate Very Happy
Back to top Go down
zdravko
MB Beginer
MB Beginer
zdravko


Posts : 22
Join date : 2008-04-04
Age : 45
Location : Beograd

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyFri Apr 04 2008, 16:19

Zdravko, 29 god.
Vozim audi 80, ali uskoro planiram da uzmem neku mecku pa se zato i uclanih da pokupim savete od poznavaoca
(po preporuci clana Vlade - mog bate cheers ).
Uzgred ako neko prodaje dobro ocuvan CE coupe javite...

Pozdrav svima! lol!
Back to top Go down
Dejan Djordjic
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 3
Join date : 2008-04-09

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyThu Apr 10 2008, 00:15

pozdrav svima,
zovem se Dejan zivim u Beogradu,vozim 124 kupe i Zastavu turbo Zetu slep-sluzbu
Back to top Go down
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyThu Apr 10 2008, 00:21

Poz. Dobrodoshao na forum...i ostani akativan Wink
Sad imamo jos jednu 124-ku kupe na forumu cheers
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyThu Apr 10 2008, 17:41

Poz Dejane! Postavi fotke i uzivaj na forumu, uskoro i u klubu! Wink
Back to top Go down
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyThu Apr 10 2008, 19:04

Pozdrav svim novim clanovima.Dobrodosli i uzivajte.
Back to top Go down
max1101
MB Beginer
MB Beginer
max1101


Posts : 6
Join date : 2008-04-11
Age : 30
Location : Virovitica

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyFri Apr 11 2008, 11:29

evo ovako da se predstavim: ja sam kristian iz virovitice (hrvatska), imam još malo pa 15.god. moj stari posjeduje mecu c250d i w124 230e Twisted Evil
Back to top Go down
http://www.mercedesklub.net/forum
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyFri Apr 11 2008, 20:41

Dobrodosao Kristiane,nadam se da ces uzivati na forumu a i da ces nam predstaviti automobile koje ima tvoj otac a koji ce sigurno biti i tvoji.
Back to top Go down
LoooD
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 1
Join date : 2008-04-16

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyWed Apr 16 2008, 13:03

Zovem se Ugljesha Eric, 18 godina(u procesu polaganja), nemam Mercedes, te ga stoga i ne vozim, ali vozim IMT 533 (kabriolet) , tako da sada na forumu imamo i jednog ponosnog traktoristu.

P.S. Zivim u RS

Pozdrav
Back to top Go down
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptyWed Apr 16 2008, 14:01

Poz. Ugi cheers ppz. za malu baru punu krokodila lol!
Back to top Go down
DeeLiteOrangeAdvanced
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 1
Join date : 2008-04-20

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptySun Apr 20 2008, 00:12

Pozdravljam sve... DeeLiteOrangeAdvanced...neka glupost koja mi je prvo pala na pamet. Imam 35 (polumator), sa tužnog juga Srbije sam. Ne vozim Mercedesa, niti mi se ikada ukazala prilika da ga kupim, jer nema se...
Back to top Go down
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptySun Apr 20 2008, 00:21

Drago mi je da si primio poziv i pridružio nam se DeeLiteOrangeAdvanced Smile

Dobrodošao lol!
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
e36c_amg
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 6
Join date : 2008-04-20

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptySun Apr 20 2008, 11:31

Evo da se predstavim mada me članovi koji su na Hrvatskom forumu dobro poznaju!
Goran iz Splita,27g.,vozim W124 E36 AMG coupe i W124 E36 AMG cabrio....sad trenutno nema slike auta pa ih možete pogledati na www.mercedesklub.net to je forum na kojem sam ja moderator.
Evo došao sam malo viditi šta ima na vašem koliko vidim novootvorenom forumu. Very Happy
Back to top Go down
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 EmptySun Apr 20 2008, 13:39

A hava sto si dosao i ove Gorane. Odmah mogu da potpisem da su tvoje W124 medju 20 naboljih na svetu. Ovde misli mda ne postoji W124 sa tako malo km u gotovo fabrickom stanju.
Back to top Go down
Sponsored content





Predstavljanje clanova - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje clanova   Predstavljanje clanova - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Predstavljanje clanova
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pravilnik predstavljanja clanova!!!OBAVEZNO PROCITATI!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Mercedes-Benz Fan Club :: Predstavljanje novih clanova / New members introduction-
Jump to: