Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Kraj za SLR

Go down 
3 posters
AuthorMessage
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Kraj za SLR Empty
PostSubject: Kraj za SLR   Kraj za SLR EmptyMon May 05 2008, 01:06

AUTOSTART br.36, maj 2008.:

''...i Mercedes se odlučio na gašenje proizvodnje svog supersportiste SLR McLarena. Pozicioniran na tržištu između supersportskih i gran turizmo automobila, ovaj monstrum od 626 konja sa cenom višom od 600 hiljada evra nikada nije ispunio očekivanja, barem kada je prodaja u pitanju - kupce je našlo tek nešto više od polovine vozila od prvobitnog plana. Prema špekulacijama Mercedes se odlučio na jeftiniju, ali jednako efektnu postavu koju će najverovatnije činiti novi SL65 AMG (Black Series), kao i za sada strogo čuvana tajna SLC, čija bi cena trebalo da bude osetno ispod sadašnje za SLR model.''

EDIT QWERTY - Ovoj temi je ovde mesto...Pazljivo biraj gde koju temu stavljas...
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Kraj za SLR Empty
PostSubject: Re: Kraj za SLR   Kraj za SLR EmptyMon May 05 2008, 01:56

Hmmm bum, nisam ovo ocekivao ovako rano...mada relano ke je hteo i imao para da kupi SLR vec ga je pazario. O nekoj zaradi na takvim vozilima ili maybachu je izlisno pricati, takva masina je cisto stvar prestiza za proizvodjaca. Inace sto se mene tice od supersportskih automobila sa znakom zvazde CLK GTR sada vec star 10 god. je nenadmasan. Treba napraviti tako nesto sa cantralno postavljenim motorom, da bude konkurentan R8-ci,naravno sa koliko toliko povoljnijom cenom.
Back to top Go down
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Kraj za SLR Empty
PostSubject: Re: Kraj za SLR   Kraj za SLR EmptyMon May 05 2008, 16:09

darko wrote:
AUTOSTART br.36, maj 2008.:

EDIT QWERTY - Ovoj temi je ovde mesto...Pazljivo biraj gde koju temu stavljas...

e jbg, bilo je kasno a ja umoran... Sleep
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Kraj za SLR Empty
PostSubject: Re: Kraj za SLR   Kraj za SLR EmptyMon May 05 2008, 17:38

Cisto da znate,nije ovo nikakav kraj za SLR,ovo je cist marketinski potez...
Oni sto su do sada prodali prodali su,sada prestaju sa proizvodnjom,da bi mogli lakse da objasne poskupljenje cena za preostale SLR-ove,da bi mogli ovi naduvani bogatasi da se hvale,e ja sam kupio jedan od poslednjih proizvedenih SLR-a...
Kad se resprodaju skoro svi i kad ostane veoma mali broj novih,ne prodatih,izbacice SLR 2 cija ce cena biti duplo veca nego prvog...
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Kraj za SLR Empty
PostSubject: Re: Kraj za SLR   Kraj za SLR EmptyMon May 05 2008, 18:43

Qwerty wrote:
Cisto da znate,nije ovo nikakav kraj za SLR,ovo je cist marketinski potez...
Oni sto su do sada prodali prodali su,sada prestaju sa proizvodnjom,da bi mogli lakse da objasne poskupljenje cena za preostale SLR-ove,da bi mogli ovi naduvani bogatasi da se hvale,e ja sam kupio jedan od poslednjih proizvedenih SLR-a...
Kad se resprodaju skoro svi i kad ostane veoma mali broj novih,ne prodatih,izbacice SLR 2 cija ce cena biti duplo veca nego prvog...

za SLR2 ne znam, sumnjam da će se proizvesti u skorijoj budućnosti, ali za ono prethodno imaš pravo.. što je manji broj proizvedenih komada to je veća exluzivnost.. a za 10-20-50 god malo njih će znati dali se nekada dobro ili loše prodavao - znaće se jedino da je ostalo 10-50-70 komada a svaki je neka unikatna serija (tipa ''722'' ili slično...) te će baš zbog toga biti poseban.. Wink
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Sponsored content





Kraj za SLR Empty
PostSubject: Re: Kraj za SLR   Kraj za SLR Empty

Back to top Go down
 
Kraj za SLR
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Forum Free :: Free Time-
Jump to: