Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Problem sa potrosnjom w124

Go down 
2 posters
AuthorMessage
vlado1991
MB Beginer
MB Beginer
vlado1991


Posts : 9
Join date : 2007-12-24

Problem sa potrosnjom w124 Empty
PostSubject: Problem sa potrosnjom w124   Problem sa potrosnjom w124 EmptySun Apr 20 2008, 03:21

Pozdrav!

Imam jedan problem... Skocila mi je potrosnja goriva znacajno. Na leru, obrtaji su ispod normale, pritisak ulja na 2, a kazaljka od ekonomata nije na nuli. Prije dva mjeseca sam mijenjao "neki" sistem paljenja (nalazi se na lijevom blatobranu, gledano iz kabine), i taj problem je nestao. Radio je normalno, trosio ko "upaljac". Onda, skoro, poceo je da trucka i da se muci, da bi se ispostavilo da je problem do kablova, koji su zamijenjeni. Madjutim, majstor je nesto "brbao" oko razvodne kape, i cega jos ni sam neznam, te da bi se ponovo pojavio ovaj problem. Da li se moze sto tu nastelovati, nije valjda opet rikno taj sistem?? Jos nesto, ova moja "skalamerija" je sa karburatorom, ne k-jetronic, mozda je do "leptira" na karburatoru? scratch scratch
Back to top Go down
tomislav
MB Beginer
MB Beginer
tomislav


Posts : 18
Join date : 2008-02-22

Problem sa potrosnjom w124 Empty
PostSubject: Re: Problem sa potrosnjom w124   Problem sa potrosnjom w124 EmptyMon Apr 21 2008, 01:20

koji karburator stromberg ili pierburg ,obicno kad ti econometar nije na nuli negde gubi vakum
Back to top Go down
vlado1991
MB Beginer
MB Beginer
vlado1991


Posts : 9
Join date : 2007-12-24

Problem sa potrosnjom w124 Empty
PostSubject: Re: Problem sa potrosnjom w124   Problem sa potrosnjom w124 EmptyMon Apr 21 2008, 15:21

Perburg, elektronski.. tako nesto..
Back to top Go down
Sponsored content





Problem sa potrosnjom w124 Empty
PostSubject: Re: Problem sa potrosnjom w124   Problem sa potrosnjom w124 Empty

Back to top Go down
 
Problem sa potrosnjom w124
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» amortizeri za w124 (plave opruge)
» problem sa ler gasom

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Mehanika / Mechanics :: Kvarovi i popravke / Malfunctions & Repairs-
Jump to: