Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...

Go down 
+3
Vlada
darko
vladansec
7 posters
AuthorMessage
vladansec
SEC -oman
vladansec


Posts : 137
Join date : 2007-12-22

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 14:00

imao sam vise slika i podataka ali...za sada nadjoh samo ovu sliku i spot

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... 3627vm4

https://www.youtube.com/watch?v=iiOQlMqCU4w
Back to top Go down
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 15:17

cupe verzija 126 SEC je samo u domaćoj radinosti postojala? Rolling Eyes
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
vladansec
SEC -oman
vladansec


Posts : 137
Join date : 2007-12-22

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 15:20

darko wrote:
cupe verzija 126 SEC je samo u domaćoj radinosti postojala? Rolling Eyes

mislis cabrio?
Back to top Go down
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 16:34

da jbg, ne znam gde mi je glava... da kabrio, ali bez onog izduva i onog usisnika vazduha od kojeg ne vidiš put ispred sebe Smile
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 17:00

Uh! Kakva pi...!
A da, rec je autu. Odlicno izgleda, sem zadnji izduv i budza na haubi. Smile Mada sa tom budzom i izduvom je mnogo zesca atrakcija na ulici.
Back to top Go down
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 19:13

Vlada wrote:
Uh! Kakva pi...!
A da, rec je autu. Odlicno izgleda, sem zadnji izduv i budza na haubi. Smile Mada sa tom budzom i izduvom je mnogo zesca atrakcija na ulici.

+ može i u cirkusu da prođe affraid
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Dji Si Ki
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 78
Join date : 2008-02-02
Age : 37
Location : beograd

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 19:31

i stopovi da se sklone
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 22:15

darko wrote:
Vlada wrote:
Uh! Kakva pi...!
A da, rec je autu. Odlicno izgleda, sem zadnji izduv i budza na haubi. Smile Mada sa tom budzom i izduvom je mnogo zesca atrakcija na ulici.

+ može i u cirkusu da prođe affraid

A ne, nisam pogrdno mislio kad sam to rekao. Ovo nije klasicna Mercedes prerada. Ovo je nesto drugo. Ovo je kombinejshn Germany i USA. Ovo je zaone koji vole da imaju zver od auta, ali da se i VIDI da je zver.

Dji Si Ki wrote:
i stopovi da se sklone

Sto? Nisu losi stopovi. Mada to je vec stvar licnog ukusa.
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat Apr 19 2008, 22:24

Auto je VRH VRHOVA,ovaj spot sam obozavao kao klinac,i dalje ga volim,samo sto ga nigde ne pustaju...ccc
Nije ni bitno,skinucu sada spot sa youtube i zavrsen posao...

Evo i tema je dobila sticky,posto tuning podforum je za tuning koji nas interesuje i ono sto mi radimo,ne za strane tunirane MB-ove...
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySun Apr 20 2008, 02:28

Ma men isu ruzne te muscle cars dorade u Americkom fazonu. Niti razumem takav motor na SEC-u kao da je neki dragster, niti ostali stajling. Da ide...ide tu nema diskusije. Doduse kad bih ga imao to bi bila prava exotica veca nego neki ferrari u Bg-u.
Back to top Go down
Dji Si Ki
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 78
Join date : 2008-02-02
Age : 37
Location : beograd

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptyMon Apr 21 2008, 13:19

kad bih ga imao, postao bi jedan vrlo elegantan sec kabrio, a motor bi zavrsio u nekom drugom autu, tako da bi imao sve samo lepseg izgleda
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptyMon Apr 21 2008, 13:25

Dji Si Ki wrote:
kad bih ga imao, postao bi jedan vrlo elegantan sec kabrio, a motor bi zavrsio u nekom drugom autu, tako da bi imao sve samo lepseg izgleda

Dji Si KI,lepo je rekao Dule,ovo je veca egzotika od nekog Ferarija...

Ne bi ja tu nista menjo....
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Dji Si Ki
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 78
Join date : 2008-02-02
Age : 37
Location : beograd

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptyMon Apr 21 2008, 16:49

stvar ukusa.
Back to top Go down
meckijano
MB Beginer
MB Beginer
meckijano


Posts : 29
Join date : 2008-05-07
Age : 41

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySat May 10 2008, 21:28

Mecka je Mecka. Ne treba joj NISTA da bi bila NESTO. Ona je sama sebi dovoljna. Ona trazi prefinjenost i pre svega odmerenost u tjuningu. STIL... Nije to golf 3 da se na njega stavlja sve sto se vidi a moze da se priusti. To je moje misljenje o tjuniranju Mercedesa... i mislim da bi se Karl Benz slozio sa mnom... Very Happy
Back to top Go down
http://meckijano.atspace.com
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... EmptySun May 11 2008, 13:25

meckijano wrote:
Mecka je Mecka. Ne treba joj NISTA da bi bila NESTO. Ona je sama sebi dovoljna. Ona trazi prefinjenost i pre svega odmerenost u tjuningu. STIL... Nije to golf 3 da se na njega stavlja sve sto se vidi a moze da se priusti. To je moje misljenje o tjuniranju Mercedesa... i mislim da bi se Karl Benz slozio sa mnom... Very Happy

POTPISUJEM gore receno! I pokusavam mnogima da objasnim
Back to top Go down
Sponsored content





Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty
PostSubject: Re: Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...   Tunirana MB vozila,strane tuning kuce... Empty

Back to top Go down
 
Tunirana MB vozila,strane tuning kuce...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Mehanika / Mechanics :: Tuning-
Jump to: