Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Predlozi za vizitke

Go down 
+2
vladansec
Vlada
6 posters
AuthorMessage
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyWed Apr 09 2008, 22:20

predlog 1:
Predlozi za vizitke F_001m_e5a8015


predlog2:
Predlozi za vizitke F_002m_bbf01a2

Napomena: u predlogu 2 pozadina oko i ispod znaka je takodje siva
Back to top Go down
vladansec
SEC -oman
vladansec


Posts : 137
Join date : 2007-12-22

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyWed Apr 09 2008, 22:30

Ja sam za predlog 2 ali bez belog ruba.Mislim da bi bilo bolje "mercedes-srbija"(sa crticom) ako je moguce...
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyThu Apr 10 2008, 02:09

Evo ja sam samo za nijansu prepravio ove Vladine predloge...

Sa crnom ivicom i odvojenim Mercedes Srbija
Predlozi za vizitke 001blackedgenu2.th

Sa belom ivicom i odvojenim Mercedes Srbija
Predlozi za vizitke 001ej7.th

I ove dve sa slikom w124 CE pri vrhu,opet za nijansu prepravljene (stajlingovane Razz )
Predlozi za vizitke 002whiteedgeas0.thPredlozi za vizitke 002blackedgeyn0.th
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
vladansec
SEC -oman
vladansec


Posts : 137
Join date : 2007-12-22

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyThu Apr 10 2008, 02:49

drugari mislim da je bolje da bude WWW.MERCEDES-SRBIJA.CO.SR
nego WWW.MERCEDESSRBIJA.CO.SR
ova dva spojena "S" mi se ne svidjaju...
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyThu Apr 10 2008, 10:29

Ako se Vlada,Dule sloze sa tvojim predlogom,onda ni ja nemam nista protiv...

samo da znas Vladane .co.sr vise ne postoji,sada je .rs ,ali moze i .org da se uzme pa cemo mi da uzmemo org...
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyThu Apr 10 2008, 11:48

Org. je najbolje, ali opet i sa crticom i bez nje plasim se da cemo imati probelma. . .
Back to top Go down
vaske
MB maniac
MB maniac
vaske


Posts : 204
Join date : 2007-12-22
Age : 40
Location : Kragujevac

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyThu Apr 10 2008, 13:49

Meni je isto bolje da bude crtica izmedju dva s i ako moze neko da uradi bez ovih ivica,mislim da ce biti bolje.Svidja mi se i sa slikom W124 CE i sa znakom,ali neka bude sa znakom.
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyThu Apr 10 2008, 17:38

Zvao sam ortaka koji radi u MB na NovomBgdu. Rekao mi je da nece moci "mercedes-srbija" jer u svom imenu ima rec "mercedes". Problem je imala radnja u Bulevaru (valjda se Maxim zove) upravo iz tih razloga pa su morali da menjaju ime. Ali rekao mi je da i jos nekoliko drugih prodavnica u svoj imenu koriste rec "mercedes" pa im se jos nista ne desava. Bez obzira, napomenuo je da mogu de se jave problemi pa je bolje da obidjemo rec "mercedes". E sad! Stvar je takva da on radi na prodaji delova i da mi je rekao njegovo misljenje i saznanje, bez konsultacija drugih, pa sam se dogovorio sa Nikolom (Qwerty) da odemo licno do MBa i da popricamo sa nekim njihovim menadzerom ili ... pa da nam on licno kaze sta moze, a sta ne. Ja sam za to da ne rizikujemo pa da pposle imamo probleme, vec da bude sve sigurica. Takodje sam za to da posaljemo mejl (pismo) MB u Stutgartu da dobijemo njihovu potvrdu i podrsku. Wink
Back to top Go down
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyFri Apr 11 2008, 01:19

Mislim da je tako najbolje, ipak nije mala stvar koristiti necije ime. Pogotovo sto firma sa bukvalno istim nazivom posluje kod nas. To sigurno ne bi progutali. Ajde najbolje sto cemo videti sta moze sta ne ali da zaobidjemo bas tu REC tesko ce ici lol!
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyFri Apr 11 2008, 01:28

Idemo Vlada i ja sutra kod njih,pa ako pocnu nesto da se bune,nateracemo ih da promene ime da bi mi mogli da stavimo ono sto hocemo.... lol! lol! lol! lol!

Salim se naravno,idemo sutra pa cemo da vidimo da li mozemo da stavimo ime koje hocemo ili ne,ako ne onda cemo videti sta mozemo...
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke EmptyFri Apr 11 2008, 03:44

imate našu podršku Cool
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Sponsored content





Predlozi za vizitke Empty
PostSubject: Re: Predlozi za vizitke   Predlozi za vizitke Empty

Back to top Go down
 
Predlozi za vizitke
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Mercedes-Benz Fan Club :: Dobrodosli na Mercedes-Benz Fan Club-
Jump to: