Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Dogodovstine u voznji...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyTue Mar 25 2008, 15:39

Glupi pandur i Slon Kupeee...

Ajde Vlado...
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyTue Mar 25 2008, 16:55

Laughing Laughing
U CrnojGori, u blizini trajekta, vozim po onim krivinama, lepo vreme, nema guzve, mislim da je bio maj. Izlece pandur iz zbunja i zaustavlja me. Stajem pored. Dolazi do auta. "A dje ti juris junaceeee? Ponesi dokumenta i dodji ovaaamooo." ... Jebi ga. Odem do njih. "A znas li ti jado koliikoooo si ishaaaa? Znas li koliko je odje ogranicenjeee?" "Nisam gledao na sat, ali znam da sam malo brze isao od dozvoljenog." "Cuuu, malo brzeeee. Isa si ti junace moj duplo brze." Nasmesim se i precutim. Very Happy Gleda kolega moja dokumenta. "Sta radis ovde?" "Dosao sam malo da se odmorim." "Moram da ti pisem prijavu, mnogo si ti meni poleceoo." "A zar mora? Moze li da Vas castim nesto? Very Happy " Razmislja on, a ovaj drugi dodaje: "Ajde, ajde, imas para da vozis slon kupeeee a nemas da platis jednu kaznu!" "A pa nije slon kupe." "Sta nije?" "Pa slon kupe." "Sad pocinju njih dovojica da se gledaju i da razmisljaju, a moja dokumenta - ovaj sedi i lupka o koleno, a ja razmisljam samo da mi ih vrati da ne pise nista. Laughing Gleda "pecaros" auto od pozadi: "A slon kupeee, jeste slon kupeee! Valjda znam jaaa!" "Ma nije, 124ka kupe. Pogledaj bolje malo." Ode, zagleda ga. Pita me ovaj sto sedi: "Toga odje nema." Ja se smeskam. Very Happy Vraca se pecaros: "Ma stvarno nije slon kupeee!" "Pa ja ti kazem." "Izadje ovaj iz auta, a pecaros poce da se raspituje o autu. Krenu prica i raspolozenje. Very Happy "I da sporijeee malo voziiis! Ima radara odje!" Ode ja bez pisanija. Very Happy
Back to top Go down
Dji Si Ki
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 78
Join date : 2008-02-02
Age : 37
Location : beograd

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyWed Mar 26 2008, 17:53

vozim kombi od burazera koji iz miloste zovem tamic, a burazer ga zove oklopno vozilo.idem ka gradu preko brankovog, vikend oko 1 nocu blago cirke i idem tu oko 100.zaustavlja me pandur, i odma shvata da nemam nameru da stanem i pale se rotacije, a jos nisam ni stigao do njih.prolecem gore i video sam im rotaciju do ulaska u tunel. posle nisam ni gledao u retrovizori, morao sam da se koncentrisem na voznju.uglavnom stigao sam kuci nisu me stigli, a otada tamic vise nije tamic nego leteci orman Razz .a da panduri su bili sa 307-com.a leteci orman cete verovatno moci da vidite na avali, posto cu verovatno njim doci. Laughing
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptySat Apr 05 2008, 16:33

Juce idem iz pravca Ruzveltove ka Gradskoj Bolnici,ne znam kako se zove ulica (nije ni bitno),a ispred mene GL 420 CDi AMG,FULL FULOVA,ogromne neke felne,bull bar,ma vrh,i tako ja sa yugom stajem pored njega i onako sicusan pocinjem da turiram yuga (oce se raspadne yugic,al nema veze),pali se zeleno i moja prva ga dobijam za duzinu celog auta,posle toga je on pored mene prohujao sa vihorom... Very Happy Very Happy

Kao slag na tortu izlece mu iz spredne ulice neki taxista sa Pug-om 307 karavanom,a ovaj sa GL nije ni stigo da zakoci,nego kao u filmu mu otkinuo prednji ceo kraj...
Znaci kad nisam pao u nesvest kad sam video Pug-a,a jos gore sam hteo da se onesvestim kad je celavac i GL-a izneo jelensku kozu da prebrise bullbar,znaci parodija,otkinuo coveku auto,a njemu nista,samo se zaprljao malo sto je otpala farba sa ovog pug-a... affraid affraid affraid affraid affraid

Ja prosao jer sam zurio da stignem do bolnice inace bih stao da slikam,ono je bilo strasno....Kao da ga je kamion udario a ne dzip.... lol! lol! lol!
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptySat Apr 05 2008, 16:53

he,ha pa GL je nesto kao kamion. Mada bash da mu nista nije bilo, jedino oako je imao neki solidan bull bar napred. Mada nesto se ne secam da sam video neki GL sa bull barom. Ma da nije bio G, jeste ti se zaleces pored 306KS Laughing

Btw. ulica Dimitrija Tucovica.
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptySun Apr 06 2008, 15:59

GL,nisam lood Dule,i imao je bullbar,Wien table je bio....

Ledu wrote:
jeste ti se zaleces pored 306KS Laughing

Sto se ne bih zaletao,brate mili neka on ima 306 ks,ali zato ima i 2.5t ako ne i vise,a ja sicusnih 800kg,sa sve mene u kolima Razz Razz Razz Razz

Da sam imao nekih 120/130ks i 13-icu menjac,ne bi me on ni video,samo bi se cudio,ali to je sve "Da sam"... Laughing
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptySun Apr 06 2008, 16:17

he,he al zaboravljas jednu cinjenicu...Da bi u jugu imao 130Ks moras u njega ubaciji jos bar 100kg ojacanja da se ne iskrivi...ali to je vec druga prica...za YFC Wink
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptySun Apr 06 2008, 16:25

Ledu wrote:
he,he al zaboravljas jednu cinjenicu...Da bi u jugu imao 130Ks moras u njega ubaciji jos bar 100kg ojacanja da se ne iskrivi...ali to je vec druga prica...za YFC Wink

HEHE,u pravu si da treba ojacanja,ali ne toliko...
Iako nisam previse kompetentan da pricam o tome,znam da postoje par yugica sa 130+ ks i nemaju toliko ojacanja,a vecina SUV vozila ne mogu da im pobegnu samo zbog njihove prevelike tezine....

Da ne idemo dalje u off,od prilike to bi bilo to...
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyTue Apr 29 2008, 13:58

Prošlo vikend veče vraćam se sa curom iz Subotice za Kulu i u jednom seocetu (bukvalno kilometar dugačka deonica) kod Bačke Topole uhvati me radar da vozim više od propisane.. Njihovo vozilo na sred puta parkirano Shocked dođe mi mlađi traži dokumentaciju, tralalala, kazna 3000din, ja reko nemam a još imam u džepu 700din.. opsujem se u sebi što mu nisam to ponudio i molim Boga da me opet pita da pokušam za tu lovu da prođem.. odem do njihovog vozila da mi stariji (onaj sa radarom) proveri papire... ''vozili ste 77kmh, dozvoljeno 60'' a ja stao pa gledam zamiljeno a on me pita ''šta si se zamislio'' a ja reko ''premotavam film u glavi da li sam ja to toliko vozio'', ovaj prevrće očima.. te ono kazna je toliko, i ponovo me pita da li imam para a ja onako nezainteresovano ''imam 700din pa ako može uz opomenu..'' i već mu pružam lovu a čim mi on pruži saobraćajnu i vozačku ja znao da je sređeno.. i on uze pare i izvadi neki blokčić kao sačekaj da ti pišem ma reko ''to vi ako vam treba meni samo pravi smeće u kolima'' i on mi vrati 200 Shocked fin neki, valjda video da mi cura u kolima pa kao da imam za piće (valjda) Laughing Laughing Laughing Very Happy
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyTue Apr 29 2008, 17:11

Zurim pre ... par godina da stignem na predstavu u pozoriste. Tada sam vozio golfa. U autu mi sestra i devojka. Vozim u KnezaMilosa. Prolazim na zuto, pa opet na sledecem semaforu na crveno. Posle tog semafora izlazi pandur sa trotoara i zaustavlja me. Ja kao pravi dajem desni i kao da me nije zaustavio, prodjem ga 5-10 metara i udjem na prazno parking mesto. Very Happy Dolazi. "Ala si se uparkirao svaka ti cast. Very Happy Dokumenta i saobracajnu. Znas sta si uradio?" "Ma znam. Zurimo u pozoriste. Malo kasnimo." Gleda dokumenta. "Znas sta sledi za ovo?" "Znam. Smile Ako moze nekako da se progleda kroz prste bilo bi super. Smile " Gleda, smeska se. "Devojke, da ga kaznim??" "Neeeee!" "Ajd! Vozi! Obrati paznju da sledeci put krenes na vreme." Zaustavi kolonu, ja izadjoh sa parkinga i nasatvih dalje. Very Happy
Back to top Go down
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyTue Apr 29 2008, 17:40

Vlada wrote:
"Devojke, da ga kaznim??" "Neeeee!" "Ajd! Vozi!

hehehe.... nije loše imati u kolima uvek po jednu curu da se lepo nasmeši panduru.. nekako, omekša mu srce Laughing Laughing Laughing Laughing Cool
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Dji Si Ki
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 78
Join date : 2008-02-02
Age : 37
Location : beograd

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyWed May 07 2008, 10:56

ja sam jako fin sa pandurima, samo kazem pisi Very Happy .a oni sto hoce pare kad krenu sa forom pa sta cemo sad, samo kazem pa ne znam i tako se ponavljamo dok me ne puste.jedan me tako smarao skoro 20min bilo je prilicno smesno.
Back to top Go down
darko
MB lover
MB lover
darko


Posts : 125
Join date : 2008-03-19
Age : 41
Location : Senta

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyWed May 07 2008, 16:08

Dji Si Ki wrote:
ja sam jako fin sa pandurima, samo kazem pisi Very Happy .a oni sto hoce pare kad krenu sa forom pa sta cemo sad, samo kazem pa ne znam i tako se ponavljamo dok me ne puste.

HAHAHA... kad tebe Dji Si Ki vide panduri, samo zakolutaju očima pa između sebe:''..sa ovim samo gubimo vreme, smorićemo se do jaja a nećemo izvući ni paru... pfffff..... '' Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz hehehe...

Dji Si Ki wrote:
jedan me tako smarao skoro 20min bilo je prilicno smesno.

mogu da zamislim situaciju... panduru je garant bilo neprijatnije nego tebi...
Laughing Laughing Laughing rendeer
Back to top Go down
http://www.myspace.com/samardzicdarko
Dji Si Ki
MB Beginer
MB Beginer



Posts : 78
Join date : 2008-02-02
Age : 37
Location : beograd

Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... EmptyFri May 09 2008, 10:32

ma jok to je olos... nemaju oni nimalo srama
Back to top Go down
Sponsored content





Dogodovstine u voznji... Empty
PostSubject: Re: Dogodovstine u voznji...   Dogodovstine u voznji... Empty

Back to top Go down
 
Dogodovstine u voznji...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Forum Free :: Free Time-
Jump to: