Mercedes-Benz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mercedes-Benz

Mercedes pa ostali...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 diskusija o zaslugama

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

diskusija o zaslugama Empty
PostSubject: Re: diskusija o zaslugama   diskusija o zaslugama EmptyMon Mar 24 2008, 18:54

Al se pise ovih dana cheers Radujem s sto je forum zivnuo. sto se mene tice bicu na oba foruma,ali cisto da se yna koji je glabvi i od koga sve polazi Suspect I da dodam pre je Qwerty nastao ovaj nash forum nego podforum mercedesa na CBC-u al nebitno. CBC je stvarno veliki forum i tamo treba da postoji MB sekcija, ali posto smo napravili vec ovo ajde da imamo samo spec. MB foru i razvijamo ga i popularisemo dalje.

Sto se skupa tice meni odgovara Avala. Nek stoji onda u 12 sati i gotovo. Cekamo vremneksu prognozu potvrdjujemo dolazak i to je to. Stavicemo obavestenje na CBC i kod zeli da dodje nek dodje. Qwerty nadam se da mozes doci autom...bar nisi dalko da te smore murkani zbog reg. lol! \

Ovaj Vidikovac je full Vladane, a ja tek sad ukapirao da je to na Bezaniji. Znam mesto odlicno sunny
Fotka je full
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

diskusija o zaslugama Empty
PostSubject: Re: diskusija o zaslugama   diskusija o zaslugama EmptyMon Mar 24 2008, 20:06

Ako ga regujem do tada,dolazim sa njim sigurno,ako ne,nema sanse,jednom kad sam se vracao iz 1000 ruza na avalskom putu me zaustavila interventna i pola sata su me j..li zato sto mi nije bila zakacena prednja tablica na yugu.

Ledu wrote:
Qwerty nadam se da mozes doci autom...bar nisi dalko da te smore murkani zbog reg.

BTW dosta mi je jedna kazna za neregistrovan auto,u petak mi istekla reg na yugu,ja nisam stigao u petak da odem da ga regujem i u subotu krenem i zaustave me i u fazonu "Ooo,pa tebi nije registrovan auto...",ja njima "Evo upravo sam krenuo na tehnicki i da ga registrujem.",a ker meni "Sta to mene briga,tebi je auto ne registrovan,sto nisi to juce zavrsio,pre nego sto ti je istekla".I napisa mi prijavu za kod sudije za preksaje,tako da necu da se zezam.

Dule ovaj nas forum je nastao jednog hladnog i sneznog jutra,tacnije 16.12.2007,podignut oko 10-11 sati prepodne.
Ako se secas,taj dan je bilo okupljanje na Adi,jel sam vam svima tada dao adresu da se regujete...
A koliko vidim MB podforum na CBC je nastao pre toga,posto vidim ima postova od novembra i decembra 2007-e...
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Ledu
MB expert
MB expert
Ledu


Posts : 328
Join date : 2007-12-17
Location : Beograd

diskusija o zaslugama Empty
PostSubject: Re: diskusija o zaslugama   diskusija o zaslugama EmptyMon Mar 24 2008, 21:53

Nema Qwerty..to su postovi sa CBC-a dok nije posotjala podsekcija za Mercedes pa su kanije samo premesteni tu. Ako pogledash ima bas starih postova.
Back to top Go down
Vlada
perfekcionista...
Vlada


Posts : 317
Join date : 2007-12-17
Age : 46
Location : Beograd

diskusija o zaslugama Empty
PostSubject: Re: diskusija o zaslugama   diskusija o zaslugama EmptyTue Mar 25 2008, 06:24

i
"Dule ovaj nas forum je nastao jednog hladnog i sneznog jutra,tacnije 16.12.2007,podignut oko 10-11 sati prepodne.
Ako se secas,taj dan je bilo okupljanje na Adi,jel sam vam svima tada dao adresu da se regujete..."

Bio bi red da pomenes jos nekog zasluznog za celu pricu. Wink Nekog ko ti je rekao sta radi tih dana, na kom forumu, nekog ko te pozvao da se pridruzis. Wink Tacno je da si ti dao predlog da napravis forum, ali ... Wink
Back to top Go down
Qwerty
MB expert
MB expert



Posts : 355
Join date : 2007-12-16
Age : 35
Location : Bgd,Zaklopacha

diskusija o zaslugama Empty
PostSubject: Re: diskusija o zaslugama   diskusija o zaslugama EmptyTue Mar 25 2008, 12:15

Da,da,da,FALA,FALA Vlado... Wink
Bese taj neko ko me probudi oko 9 pola 10 i pitao me jel hocu da idem na okupljanje Mercedesa cheers cheers cheers ,a ja se gowedo naroljao vece pre toga,pa posto mi je Vlada rekao da se svi dogovaraju preko Cro foruma i da nemamo nas,ja reko,pa mogu ja da podignem forum,nikakav problem,i to jutro ga podignem,jos kakav sam mamuran bio,ovaj forum je ispao extra,znaci ako budem ikada opet podizao neki forum,pre toga da se usvinjim od alkohola pa da radim (to je bakin recept Wink )

Mada,ovaj forum nikada ne bi uspeo bez clanova,ja sam mogao da ga podignem i da se niko ne uclani,ali dobro,bez Duleta,Vasketa,Vlade,Vladana ne bi ovaj forum bio to sto je sada,to su ljudi koji su u samom pocetku najvise doprineli ovom forumu i razglasili da postoji i privukli ostale sadasnje clanove,samim tim,svakim danom se momci trude da forum postane sto bolji i ja zelim da im se zahvalim za to.
Back to top Go down
https://m-benzfanclub.forumotion.com
Sponsored content





diskusija o zaslugama Empty
PostSubject: Re: diskusija o zaslugama   diskusija o zaslugama Empty

Back to top Go down
 
diskusija o zaslugama
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mercedes-Benz :: Forum Free :: Free Time-
Jump to: